21.08.2023 08:02

Sestava: Vařeka - Studený, Šrámek, Štoppl,, Tomšů - Tomanec, Tlapal, Všetíček, Kučera - Demeter (C), Caletka

Střídali: Rolig, Jonáš, Konupka, Rozsypal, Šmíd, Bednář, Svoboda

Góly: Šrámek, Tlapal, Demeter, Caletka, Jonáš, Ryzsypal, Svoboda

Hodnocení trenéra: Včera do Újezda dorazil tým z Libavé. Kromě úmorného vedra se musely oba celky porvat i s odsunutím zápasu o půl hodiny. Čekalo na rozhodčí, kteří přejížděli z Babic.. to jsem ještě nezažil. Začátek zápasu nám vyšel na výbornou a do 10. minuty jsme vedli 2:0. Potom přišel festival zahozených šancí a také trest, když z velké dálky napřáhl hostující kapitán a nemile překvapil našeho brankáře. Naše odpověď ale přišla v zápětí pomocí Davida Šrámka, který se trefil pěknou střelou od tyčky. Druhou půli jsme začali opět dobře a do prázdné brány dorážel Tlapal. Potom jsme ale trochu vypadli z role a centr hostujících zapadl k překvapení všech do naší brány. Následovala velmi špatná 20ti minutová pasáž, ve které byla naše hra hodně nepřesná. Až posledních 10 minut jsme se zase rozstříleli a upravili stav na konečných 7:2.