Administrátor si vyhrazuje právo mazat příspěvky, které budou obsahovat vulgární, urážlivé či rasistické poznámky.

 

...

informace

kvitko | 18.04.2012

kluci dobry je pekny pohled na tabulku

...

Ferry | 06.04.2012

Super, že se nesejdeme už ani jednou týdně, někteří by se mohli zamyslet, jestli chcou hrát nebo nee

změna termínu

Radek K. | 27.03.2012

Teď se mi ozvali Bohuňovice, nahlásili nový termín utkání 14.4.2012 v 16:30, samozřejmě mám už vytisklé rozpisy, každý si to tam musí přepsat. Zdarec

nová italská sportovní značka GIVOVA

ZEDASPORT-Švarc | 09.03.2012

AKCE Givova Box (pěti kombinace) - fotbalový dres (komplet), štulpny, větrovka, vycházková souprava, tréninková souprava, zimní bunda, čepice, velká taška. Bezkonkurenční šokující cena 2900,-KČ bez DPH (toto je dotovaná cena firmou GIVOVA)
https://www.zedasport.cz/detail/box-givova/
Švarc-tel:722504483 givovabox@seznam.cz ,www.zedasport.cz

Zajímavost

Fanda | 04.03.2012

Doporučujeme: www.jistotahovorem.cz skvěla nová služba.

Silvestr

Vlk Vladimír | 09.12.2011

Vážení přátelé,
Silvestr se pořádá ale s malou změnou Gama nám hraní odřekla, ale máme náhradu bude hrát p. Tylšar

Hmmmm

Vlk Vladimír | 27.11.2011

V rubrice ,partneri, máme jen jednoho, ale ve skutečnosti jich máme více, není třeba na ty ostatní
zapomínat !!!! potřebujem všechny !!!!!! co vy na to??

Re: Hmmmm

Ferry | 27.11.2011

noo bohužel,ke mě se nedostal ani jeden, samozřejmě když mi někdo napíše o koho jde,mile rád je doplním:)

poděkování

Vlk Vladimir st. | 27.11.2011

Kluci chci Vám všem poděkovat jak mužům tak i dorostencům za parádní podzimní sezonu ,přeji Vám štastné a veselé vánoce a štstný Nový rok a ať vám ta jarní sezona dopadne tak dobře jako podzim ,díky,
P.S. Pořádáme Silvestra hraje Gama co vy na to?
prijdete??? Ahoj Laďa - st.

Operace

Daniel Niče | 18.11.2011

Již jsem doma z nemocnice. Operace dopadla bez komplikací, ale nejspíš půjdu ještě na plastiku vazu.

<< 1 | 2 | 3 | 4 >>

Přidat nový příspěvek