Sokol Újezd - Babice 3:2 (1:1)

11.02.2012 19:35

První přátelský zápas už mají odehraný i hráči Újezda. Ve velmi mrazivém počasí jsme se utkali na Šternberské umělé trávě s celkem Babic.

Nastoupili jsme bez několika hráčů základní sestavy (Mišák, Spěvák, Kučera, Meduna, Spurný, Zahrádka). Proto výkon, hlavně v obranné řadě nebyl příliš oslnivý. Jako první se ujali vedení Babice, když soupeřův hráč prošel podél autové čáry až před brankáře, odkud už nebyl problém zakončit: 0:1.

Naštěstí jsme na vyrovnání nečekali  moc dlouho, na centrovaný míč si naběhl Standa Krpec a bylo to 1:1.

Ve zbytku poločasu už zůstaly ostatní šance, a že jih bylo požehnaně na obouch stranách, nevyužité.

Druhý poločas jsme začali přebírat iniciativu nad zápasem, což sem nám podařilo vyjádřit i gólově, nejprve se dostal k odraženému míči Jarda Los a propálil všechno, co mu stálo v cestě: 2:1.

A zanedlouho se podnom z našich brejků radoval Mira Valenta: 3:1.

Babice nevyužily několik slibných šancí, to se jim podařilo až těsně před koncem, po našem špatně zahraném ofside systému: 3:2.

Zbytek zápasu se už jen dohrával, velkou roli na tom mělo i mrazivé počasí.

V Újezdském dresu se objevily dvě nové tváře: Zdena Slavík a Jarda Los, ale jak jednání dopadnou, zatím nikdo neví.

Sestava: Levý - Štoppl, Kristen, Demeter, Vlk - Krpec, Slavík, Ptáček, Los,  Axmann, Valenta

Góly: Krpec, Los, Valenta

Diskusní téma: Sokol Újezd - Babice 3:2 (1:1)